Pelety

Hledáte kvalitní pelety pro vytápění? Nabízíme svým zákazníkům jen ty nejkvalitnější pelety, které pro vás pečlivě vybíráme. O peletách a možnosti jejich použití pro vytápění se u nás začalo hovořit asi před deseti lety. Od té doby se pelety hojně rozšířily a dnes je využívá stále více domácností. Pelety jsou velmi ekologické, jelikož se ve skutečnosti jedná o dobře zužitkovaný odpad. Dřevěné pelety se vyrábí z borových nebo smrkových pilin. Existuje také druhý druh pelet - tzv. rostlinné pelety.

Hlavní výhodou pelet je nízká pořizovací cena. Levné jsou nejen samotné pelety, ale také speciální kotel či krbová kamna, které si pro tento způsob vytápění můžete pořídit velmi levně. Výhřevnost pelet je velmi vysoká a tak vydrží mnohem déle než obyčejné dřevo nebo uhlí. Topit peletami se tak skutečně vyplatí. Jedná se o opravdu ekologický způsob vytápění, neboť při samotném spalovacím procesu nevznikají žádné nebezpečné látky.

Vyberte si z naší nabídky kvalitních pelet. Ušetříte tak tisíce korun ročně, které můžete investovat jiným způsobem. V naší nabídce najdete pelety dřevěné i rostlinné. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.